Nauczyciele


Ewa Bratz
Wioletta Skibińska
Kamilla Nowak
Agnieszka Mrugowska
język polski
język polski, wok
język polski
język polski, wok
Grzegorz Grzelka
Anna Kuś
Marta Kubasiewicz
Izabela Butowt
matematyka,
informatyka
Dominika Chylińska przedsiębiorczość, informatyka
Janusz Kruger informatyka
Grażyna Kwiatkowska edukacja dla bezpieczeństwa, przedsiębiorczość
Mirosława Woźniak geografia,
historia, wos
Małgorzata Lemańczykchemia, biologia
Beata Jastrzemska
Aneta Boniecka
Natalia Siedlecka
Anna Woźna
j.angielski
Beata Pańkowska-Dyrka
Alicja Urbańska
j.niemiecki
Krzysztof Brodziak
Paweł Pałaszyński
Adam Lyczmański
Sebastian Antczak
wychowanie fizyczne
ks. Tadeusz Kruszka
ks. Stanisław Mihułka
ks. Robert Szczepański
religia
Anna Andrzejewska
Józef Boniecki
Franciszek Dorszewski
Jan Janowski
Andrzej Nowiński
Czesław Stocki
Jan Szymik
przedmioty zawodowe elektryczne
Wojciech Augustyński
Grzegorz Budziak
Wiesław Krukowski
Jacek Malinowski
Zbigniew Marolewski
Mirosława Przybylińska
przedmioty zawodowe mechaniczne
Beata Dolata przedmioty zawodowe: energetyka odnawialna
Iwona Kaja pedagog szkolny
Maja Łoś psycholog szkolny
Anna Imbierowicz
Wiesława Lubomska
Elżbieta Wiese
Marzena Wleklińska
biblioteka


Nauczyciele praktycznej nauki zawodu:


Krystyna Barańdziak
Ewa Palicka
Mirela Skiba
zawody odzieżowe
Ryszard Lewandowski
Bernard Lubiewski
Józef Andrysiak
Artur Andrzejewski
Jarosław Budnik
Aleksander Chudy
Jan Jasek
Piotr Drela
Krzysztof Grecza
Mariusz Gotowski
Dariusz Hoffmann
Grzegorz Kowalski
Wiesław Kalociński
Mirosław Krolik
Wojciech Peek
Józef Powaga
Józef Spychalski
Jerzy Wiśniewski
Henryk Lipkowski
zawody mechaniczne
Jacek Kuczora
Tadeusz Nowakowski
Grzegorz Trojanowski
zawody elektryczne


e-dziennik

Potencjalni pracodawcy

  • Volkswagen Poznań
  • Żywa lekcja historii
  • Drużyna koszykówki
  • Spotkania z ciekawymi ludźmi
  • Otrzęsiny
  • Konkurs Karaoke
  • Robot przemysłowy firmy "KUKA"
  • Wtryskarka firmy "ENGEL"
  • Konkurs Sumo-Robotów
  • Zawody "smoczych łodzi"