Szkoła

Kierunki

Kolejne trofeum piłkarzy!!!


W dniu 18.12.2014 roku w hali sportowej ZS nr 24 w Bydgoszczy odbył się II świąteczny turniej piłki nożnej o puchar dyrektora ZSM nr 2. Wielki sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły zostawiając w pokonanym polu 15 innych ekip.
Osiągnięcie jest tym większe ponieważ nasza drużyna pokonała triumfatorów mistrzostw miasta Bydgoszczy z tego roku. Puchary i medale w imieniu organizatorów wręczył wicedyrektor p. Grzegorz Grzelka. Turniej był wspaniale zorganizowany przez ks. Roberta Szczepańskiego, a wspaniałe nagrody zadowoliły wszystkich uczestników.

...więcej


Zbiórka żywności Caritas „Tak, POMAGAM!”.


W dniach 12-13 grudnia 2014 roku uczniowie naszej szkoły wraz z ks. Stanisławem brali udział w zbiórce żywności Caritas „Tak, POMAGAM!”. Podczas bożonarodzeniowej zbiórki, która została przeprowadzona w supermarketach sieci Lidl uczniowie zbierali artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu, z których najuboższe rodziny otrzymają świąteczne paczki.

...więcej


"Mój zawód w Bydgoszczy i okolicy" - konkurs

15 grudnia 2014r. zostały wręczone nagrody laureatom konkursu zawodoznawczego "Mój zawód w Bydgoszczy i okolicy". Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas pierwszych technikum mechanicznego i mechatronicznego.
Pierwsze miejsce zajął uczeń klasy 1tB Jan Czeczot, drugie Robert Nowicki również z klasy 1tB, a trzecie Dominik Pubanc z klasy 1 tC.
W konkursie należało wykazać się znajomością firm działających w branży mechanicznej i mechatronicznej mających siedzibę w Bydgoszczy.

...fotki...


II MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC BYDGOSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych odbyły się w piątek 5.12.2014r. w ZSM nr 1 w Bydgoszczy. Wzięło w nim udział ok. 50 zawodników. Zawody zostały przeprowadzone w 4 kategoriach wagowych. Rywalizacja odbywała się w trzech podejściach w formule Wilks’a.

...więcej


"Szczęśliwy numerek"

W piątek wylosowano po raz kolejny 5 numerków - jeden na każdy dzień. Można zapoznać się z nimi w zakładce "Dla ucznia".


GALA BYDGOSKI WOLONTARIUSZ ROKU 2014

Po raz kolejny przedstawiciele Wolontariatu ZSM nr 2 zostali zaproszeni do udziału w konkursie Bydgoski Wolontariusz Roku, w którym nagrody, wyróżnienia i podziękowania otrzymują wolontariusze w dwóch kategoriach wiekowych: pełnoletni i niepełnoletni. Aż dwóch naszych uczniów otrzymało pamiątkowe statuetki (wyróżnienie w kategorii pełnoletni wolontariusze): Marcin Plich (za udział w projekcie "Wolontariat zmienia nas, zmienia świat"; za pracę na rzecz Stowarzyszenie "Wędka" w Toruniu, FORT w Pakości) oraz Dawid Dercz (który rozpoczął działalność charytatywną jeszcze w gimnazjum angażując się w Braterstwo Wzajemnej Pomocy, a z naszą ekipą współorganizował kilka lat temu bale charytatywne w szkołach podstawowych, prowadził zabawy w domu dziecka, pracował na rzecz Stowarzyszenia "Wędka" w Toruniu). Wyróżnienia i podziękowania wręczał prezydent miasta p. Rafał Bruski.

...fotki...


"NOWY PLAN"

Na stronie znajduje się nowy plan aktualny od 08.12.2014 r.


"Szczęśliwy numerek"

W czwartek przedstawiciele 4tc wylosowali 5 numerków - jeden na każdy dzień. Można zapoznać się z nimi w zakładce "Dla ucznia".


„MÓJ ULUBIONY, NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCY NAUCZYCIEL”
- KONKURS SU ROZSTRZYGNIĘTY

Na pewno z niecierpliwością czekacie na wynik konkursu przeprowadzonego przez aktywnych przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Oddaliście w sumie 437 głosów. Każdy nauczyciel otrzymał od Was głosy.
Oto wyniki podane w stylu sportowym, czyli gorąca szóstka:
1 miejsce – P.Mirosława Woźniak – 69 głosów
2 miejsce – P.Jan Szymik – 40 głosów
3 miejsce – P.Wioletta Skibińska – 24 głosy

...więcej

e-dziennik

Potencjalni pracodawcy

  • Volkswagen Poznań
  • Drużyna koszykówki
  • Żywa lekcja historii
  • Spotkania z ciekawymi ludźmi
  • Otrzęsiny
  • Konkurs Karaoke
  • Robot przemysłowy firmy "KUKA"
  • Wtryskarka firmy "ENGEL"
  • Konkurs Sumo-Robotów
  • Zawody "smoczych łodzi"